Hurtowa sprzedaż paliw – województwo mazowieckie

Pojazdy ciężarowe to obecnie częsty widok na polskich drogach. Branża transportowo-logistyczna od dawna nie miała się tak dobrze, a wszystko za sprawą potrzeb, jakie są generowane przez społeczeństwo. Auta stały się ważne, nie tylko za sprawą przewozu towarów, ale też stanowią nieodłączny element naszego codziennego życia. Wraz z posiadaniem pojazdu, pojawia się szereg obowiązków, do których zaliczyć możemy między innymi systematyczne wizyty na stacji paliw. Coraz bardziej popularną usługą staje się hurtowa sprzedaż paliwa. Na czym ona polega i kto może z niej skorzystać?

Charakterystyka paliw sprzedawanych hurtowo

Obecnie rynek naftowy pozwala na wydzielenie pięciu różnych frakcji, z których niemal wszystkie dostępne są w sprzedaży. Nasza firma specjalizuje się w dostawie i hurtowej sprzedaży paliwa dla klientów na terenie Mazowsza, a dokładnie takich miejscowości, jak Ostrołęka, Wysokie Mazowieckie czy Ostrów Mazowiecka.

Obecnie w sprzedaży na rynku wyróżnić można oleje opałowe, które stanowią najniższą i najcięższą frakcję, oleje napędowe, które stanowią mieszaninę węglowodorów naftenowych, parafinowych i aromatycznych, benzynę, która jest najlżejsza i uzdatniana różnego rodzaju dodatkami, a także gaz LPG, który jest mieszanką gazów ropopochodnych i znajduje ogromne zastosowanie w branży motoryzacyjnej czy grzewczej.

Są to jedne z częściej wybieranych paliw sprzedawanych hurtowo przez firmy, a także klientów prywatnych.

Oszczędność idąca w parze z wygodą

Nie od dziś wiadomo, że duże pojazdy, takie jak ciężarówki czy samochody dostawcze, potrzebują ogromnych ilości olejów napędowych, dlatego usługa, jaką jest sprzedaż hurtowa paliwa jest idealnym rozwiązaniem dla kierowców, a przede wszystkim właścicieli firm transportowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zapewnić zapas dla bazy transportowej, a także gospodarstwa rolnego. W niektórych przypadkach rozwiązanie to sprawdzi się, by wypełnić zbiornik przeznaczony do ogrzewania budynku. Dostawy paliw sprzedawanych hurtowo realizowane są za pośrednictwem pojazdów, których kierowcy przestrzegają zasad transportu materiałów niebezpiecznych ADR.