Zbiorniki na paliwo

Na rynku dostaw paliw, sprzedaży zbiorników dwupłaszczowych oraz usług transportowych działamy od blisko 10 lat. Cieszymy się opinią zaufanego partnera, a nasze produkty i usługi są, zdaniem naszym klientów, godne polecenia. Klientom szukającym bezpiecznego sposobu magazynowania i dystrybucji oleju napędowego czy płynu eksploatacyjnego AdBlue polecamy zbiorniki dwupłaszczowe od renomowanych producentów.

Kontenery do składowania oleju napędowego to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda przechowywania paliwa oraz jego poboru. Zbiorniki dwupłaszczowe, które sprzedajemy, charakteryzują się wysoką trwałością i przemyślaną konstrukcją. Wykonane są z polietynelu, tworzywa znanego ze swojej odporności na zmieniające się warunki atmosferyczne, nie korodują i nie odkształcają się w trakcie użytkowania. Zastosowane przy jego produkcji materiały zapewniają też ochronę przeciwko promieniom UV. Zbiorniki na olej napędowy czy płyn eksploatacyjny AdBlue mogą być także wyposażone w wygodny układ dystrybucyjny, a niektóre z nich posiadają system do monitorowania ilości zużytego surowca. Wszystkie kontenery są produkowane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego.

Z pojemników na olej napędowy czy płyn Adblue korzystają najczęściej zakłady produkcyjne, przemysłowe, niewielkie gospodarstwa oraz duże przedsiębiorstwa rolne.

Dla naszych klientów, zaopatrujących się u nas w hurtowe ilości paliwa, organizujemy także dostawy z dowozem pod wskazany adres. Dostawa paliwa przebiega u nas zawsze sprawnie i we wskazanym terminie, a zadowolenie klienta jest dla nas największą satysfakcją.