Hurtowa sprzedaż paliw

Zależy nam na wysokiej jakości usług, dlatego sprzedawane przez nas paliwa płynne, tj. olej napędowy oraz benzyna, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych. Zdobywając doświadczenie i rozbudowując swoją sieć dystrybucji, zdołaliśmy zapewnić sobie silną pozycję na regionalnym rynku paliw na terenie Białegostoku i okolic. Ugruntowana pozycja w roli lokalnego lidera pozwala nam negocjować lepsze warunki cen oleju napędowego i benzyny. Hurtowa i detaliczna sprzedaż paliw odbywa się więc u nas na wyjątkowo korzystnych warunkach.

W przypadku zakupu hurtowych ilości, możliwa jest dostawa paliw w miejsce wyznaczone przez klienta. To wygodne rozwiązanie, z którego chętnie korzysta wielu naszych klientów. Na co dzień współpracujemy z licznymi firmami transportowymi, budowlanymi, zakładami przemysłowymi i produkcyjnymi oraz gospodarstwami rolnymi, które potrzebują hurtowych dostaw.

Dbamy o to, żeby niska cena zawsze szła u nas w parze z jakością. Na naszej stacji benzynowej w Białymstoku sprzedajemy olej napędowy o znakomitych właściwościach. Na naszą korzyść przemawiają nie tylko opinie naszych licznych i zadowolonych klientów, ale również wyniki kontroli przeprowadzanej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Urzędnicy kilkukrotnie sprawdzali właściwości sprzedawanej przez nas benzyny, nie dopatrując się żadnych uchybień w jej składzie.