Stacja paliw w Białymstoku

Doświadczeni kierowcy wiedzą, gdzie nas znaleźć, a nasz adres przy ul. Hetmańskiej 38 w Białymstoku, jest im doskonale znany już od wielu lat. To właśnie tutaj mieści się nasza stacja paliw, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 21 (w sobotę od 6 do 17).

Spośród licznych punktów dystrybucji paliwa w Białymstoku wyróżnia nas niska cena oraz wysoka jakość paliwa. Naszym klientom sprzedajemy olej napędowy oraz benzynę wyłącznie od sprawdzonych dostawców krajowych oraz zagranicznych. Wszystkie kontrole jakości paliwa UOKiK przeszliśmy pomyślnie, utwierdzając kierowców w zaufaniu do naszej stacji benzynowej.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną. W każdym z tych przypadków oferujemy kierowcom hurtowe ceny paliw. Jest to możliwe dzięki naszym licznym kontaktom handlowym oraz rozbudowanej sieci dystrybucji. Pozwala nam to ustalać atrakcyjne, hurtowe ceny za litr. Tym, którzy potrzebują dużych dostaw paliwa oferujemy także dodatkowo dowóz z ul. Hetmańskiej 38 pod wskazany adres.

Na naszej stacji paliw przy ul. Hetmańskiej 38 w Białymstoku można się również zaopatrzyć w płyn eksploatacyjny AdBlue, który dodaje się do katalizatora w samochodzie. Chemia samochodowa w postaci płynu Adblue redukuje emisję szkodliwych dla atmosfery tlenków azotu, zamieniając je w azot oraz parę wodną. Na naszej stacji benzynowej można kupić nie tylko płyn eksploatacyjny AdBlue – oferujemy także przekąski i napoje dla kierowców.

Kładziemy nacisk na wysoki standard usługi – w przypadku uwag, napisz do nas: biuro@bipol.com.pl.