Transport krajowy i międzynarodowy

Założyciel Przedsiębiorstwa posiada już ponad 20- letnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym, dlatego priorytetem dla nas, bazując na doświadczeniu założyciela, jest bezpieczeństwo i staranność wykonywanych usług.

Nasz tabor liczy 20 zestawów składających się z nowych ciągników (do lat 3), spełniających standardy EURO 6. Mamy różnorodną ofertę naczep, którą wciąż rozszerzamy:  standard, mega, coilmulda, ruchoma podłoga, cysterna. Nasze naczepy w wersji light zapewniają większe możliwości załadunkowe. Jesteśmy partnerami takich marek jak: STAS, BERGER, SCANIA, DAF, MAN, RENAULT, IVECO KOGEL, FLIEGL. Posiadamy także chłodnie.

Spełniamy kryteria do przewozu ADR. Nasz tabor jest objęty kontraktem serwisowym oraz pakietem FULL CARE, co gwarantuje zabezpieczenie wykonywanego transportu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Wykonujemy przewozy towarów spożywczych w temperaturze kontrolowanej.

Spedycja Bipol to doświadczeni spedytorzy i kierowcy, którzy zapewnią kompleksową obsługę w zakresie TRANSPORT – SPEDYCJA – LOGISTYKA. Posiadamy wszystkie aktualnie obowiązujące certyfikaty i ubezpieczenia zarówno przewoźnika jak i spedycji na sumę 300 000 EURO.

Spełniamy aktualnie obowiązujące przepisy konwencji CMR dot. transportu w kraju i poza granicami. Wykonujemy przewozy na terenie całej Unii Europejskiej, Bałkanów i Europy Wschodniej.

Każdy fracht traktujemy priorytetowo, by zapewnić 100% satysfakcji klienta.

Zapraszamy do kontaktu.